Ana Sayfa > GÜNCEL

TAKSİM MEYDANI SAAT 20.15 MÜDAHALE BAŞLADI, HALA SÜRÜYOR…
11 Haziran 2013
Gün boyu süren çatışmaların ardından polis alandan çekildi. Taksim Dayanışması'nın çağrısıyla binler Taksim'e akın etti. Binlerce insan çoluk, çocuk Taksim Meydanı'nda müdahalesi öncesi huzurluydu. Polis binlerce kişinin bulunduğu alana izdiham riskine rağmen onlarca gaz bombası ve ses bombası atarak Saat 20:15'te müdahaleye başladı…
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
TAKSİM MEYDANI SAAT 20.15 MÜDAHALE BAŞLADI, HALA SÜRÜYOR…
 
Gün boyu süren çatışmaların ardından polis alandan çekildi. Taksim Dayanışması'nın çağrısıyla binler Taksim'e akın etti. Binlerce insan çoluk, çocuk Taksim Meydanı'nda müdahalesi öncesi huzurluydu. Polis binlerce kişinin bulunduğu alana izdiham riskine rağmen onlarca gaz bombası ve ses bombası atarak Saat 20:15'te müdahaleye başladı…
 
20:15'ten 20:30'a kadar gaz bombası yağdıran Polis daha önceki müdahalelerde olduğu gibi gaz bombalarının namlularını kitleye doğrultmaktan vazgeçmedi..

20:30 Polis meydandaki afiş ve posterleri büyük bir öfkeyle yırtıyor!


20.33 Polis yine Taksim Meydanı'na sert bir biçimde müdahale etti.  Meydan'ı gaza boğan polis kitleyi dağatmaya devam ediyor.  Müdahaleler ara sokaklarda da devam ediyor. Özellikle Harbiye tarafında yoğun bir kargaşa hakim.

20:33 Polis ilk müdahale anında tekerlekli sandalye ile eyleme katılan bir yurttaşın üzerine doğrudan tazyikli su sıktı. Saldırı DHA 'nın kamera görüntülerine yansıdı.

20:34 Hükümet halkı öyle bir psikolojiye soktu ki alanlara çıkanlar her an ölümle burun buruna geleceklerini bilerek gidiyor. Polisin sınırsız saldırısı sonrasında yaşanacak yaralanmalarda hızlı müdahale edilebilsin diye kan gruplarını yazıyor. Yurttaşlar sosyal medya hesaplarından kolunuza kan grubunuzu yazmayı unutmayın diyerek fotoğraflar paylaştı. Hatta onlardan biri Evren Köse şimdi yoğun bakımda ölümle pençeleşiyor. Köse eyleme gitmeden önce boynuna plastik poşete sararak koruduğu bir kağıda kan grubunu, herhangi bir alerjisinin olmadığını, ölmesi durumunda organlarını bağışladığını dahi yazmıştı.


20.35 Polis şimdi Gezi Parkı'na gaz bombalarıyla müdahale ediyor. 

20.38 Taksim'de polisin plastik mermi kullandığı bilgisi geliyor. AKM'nin önüne 8 ambulans geldi. Sıraselviler tarafından da ambulans sesleri geliyor.

20:40 Polis Gezi Parkı'da dahil olmak üzere Taksim'in dört bir yanında gaz bombaları yağdırıyor. 

20.44 Taksim Meydanı ve çevresine ses bombası atılıyor. Gezi Parkı içine ara ara gaz bombası atışı sürüyor. Polisin sert müdahalesine rağmen kitle barikat kurarak polis müdahalesini "Her yer Taksim her yer direniş", "Hükümet istifa" sloganlarıyla protesto ediyor. 

20.45 Talimhane’ye çekilen binlerce kişiye, polis saldırıyor.

20:45 - Devleti, İstanbul'u twitterdan yöneten Vali, marjinal yalanına sarılıyor. Mutlu polisi Gezi Parkı da dahil Taksim'in dört bir yanına gaz bombası yağdırırken twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Marjinal grupların Atatürk K.M'inde bekleyen polise yoğun saldırısı sonucu yeniden çatışma oluşmuştur. Alandaki sade halkımızın marjinal gruplardan ayrışarak alanı tamamen terk etmesini özellikle rica ediyorum. Bu önemli talebin halkımızca herkesin güvenliği nedeniyle yerine getirmesi önemlidir. Bizleri marjinal gruplarla mücadele noktasında, bu suretle desteklediniz. Teşekkür ediyorum. Kaygılanmayınız.

Mutlu bunları söylerken polis elinde Türk Bayrağı ile alana gelen engelli bir yurttaşın üzerine tazyikli su sıkıyor, atılan yoğun gaz bombası nedeniyle halk baygınlık geçiriyordu.

Öte yandan sabah şov yapılan AKM üzerinden canlı görüntü geçen kameraların sözde polise saldırı olduğu anda neden kayıtta ve yayında olmadığı konusunda ise herhangi bir açıklama yok!!!

20.46 Gezi Parkı’ndaki revirde onlarca yaralı var. 1 kişinin durumu ağır. 

20:50 - Polis Gezi Parkı'na da gaz bombası yağdırıyor!

20.55 Polis müdahaleyi durdurarak tekrar AKM'nin önüne çekildi. Sıraselviler ve İstiklal Caddesi'ne çekilen kalabalıklar takrar meydana dönmeye başladı. Şu anda polise taş ve havai fişekler atılıyor.

21: 00 Polisin gaz bombalı saldırısına karşı kitle durmuyor. Kitle "Her yer Taksim Her yer Direniş" sloganları ile tekrar meydana girdi. Havai fişeklerin de atıldığı anda kitle tepkisini park etrafında bulunan demir tentelere vurarak gösterdi. 

21:05: Taksim Dayanışması AKM tarafından gelen ambulansların alana sokulmadığını bildirdi. Çok sayıda yaralının olduğu bildiriliyor.

21:15: Taksim bir savas alanı. 10 saniyede bir biber gazi atılıyor. Talimhane yönönde büyük bir kalabalik var.

21:17 Okmeydanı'ndan kalabalık bir grup "Hükümet istifa" sloganlarıyla Taksim'e yürüyor.

21.40 Okmeydanı'nda yaklaşık 1 saattir yürüyüş yapan ve tüm semti tencere tava sesleriyle inleten halka polis saldırdı.

Polisin Taksim'deki saldırısını protesto etmek için sokaklara çıkan Okmeydanı halkı, polisin saldırısına maruz kaldı.

Mahallede toplanan yaklaşık 1500 kişi, tencere tavalarıyla yürüyüşe geçti. Sık sık "Faşizme karşı omuz omuza", "Hükümet istifa" sloganları atılırken, Anadolu Kahvesi'nde konuşlanan polis, halka gaz bombalarıyla şiddetli biçimde saldırdı. Eylemler devam ediyor.

21.23 Gazeteci Ulaş Tosun, Taksim Meydanı'na yakın bir noktada büyük ateş yakıldığını belirterek, "Kitle çok kararlı" bilgisini düştü. Tosun, binlerce kişinin Harbiye ve Tarlabaşı yönünde akın ettiğini belirtiyor.

21:18 Polisin yoğun saldırısına rağmen kitle alanı terk etmiyor. Alanda kurulan barikatlar göstericiler tarafından ateşe verildi. Meydandaki sokak lambaları bir süre kapatıldı ardından polis yeniden gaz bombaları ile müdahale etti. 

21:30 Polis ara ara yaptığı meydan karartmasını 21:20'den bu yana uyguluyor. Karartmaların yeni büyük müdahalelere kapı açabileceği yönünde kaygılar var.

21:32 CNN International'in Afganistan ve Irak'ta görev savaş muhabiri yoğun gaz bombası nedeniyle zor anlar yaşadı. Direnişçilerin revirinden tıbbi müdahale yapılarak yayona devam etti.  CNN Muhabiri: "İnsanlar devletlerinden bunu beklemiyorlardı. Onlara müdahele olmayacağının sözü verilmişti" diyerek haberini vermeyi sürdürdü.

21.35: DHA: Taksim Meydanı ve çevresinde polis müdahalesinden etkilenen 5 kişi ambulanslarla Taksim İlk Yardım Hastanesi'ne getirildi. 1 kişinin kafasından yaralandığı 4 kişinin ise biber gazına bağlı solunum yetmezliği yaşadığı görüldü. Ambulansla getirilen bir kişiye ise gaz maskesi takıldığı görüldü.

21:40 Karartmanın ardından beklenen oldu. Polis yoğun gaz bombaları ile kitleyi dağıtmaya çalışıyor. Ortam karanlık olduğu için kitlenin açılan çukura düşme riski de var.

21:44  Polis an itibariyle Gezi Parkı'na girdi. 

22.00: Gazeteci Ahmet Şık bir kez daha gaz bombası fişeğiyle başından vuruldu. Şık'ın başındaki kasket nedeniyle durumunun iyi olduğu bildirildi.

22.02 Polis, Gezi Parkı'nın ön tarafındaki bazı çadırları yıkıyor. Gezi Parkının girişindeki bazı malzemeleri temizleyen polis geri çekiliyor.

22:05 Polisin müdahalesi İstiklal Caddesi boyunca devam ediyor. Galatasaray Lisesi ve Odakule gaz altında

22.11 Radikal’in elde ettiği bilgiye göre, Taksim’de 07.30′dan 20.15′teki ikinci büyük saldırıya kadar olan günün bilançosu: 21 kişi kafa travması, 11 muhtelif kırık, 7 astım krizi, 1 epilepsi nöbeti, 460 gaz maruziyeti, 81 gaz bombası ve plastik mermiye bağlı travma ve yaralanma, 10 yanık, 7 kesik.x

22: 13  Oyuncu Devin Özgür Çınar gaz yoğunlunu attığı "Gezi otele sığındık.burası gazdan mahvolmuş insanlarla dolu.iki newyork Times muhabiri gazdan kaçıp buraya gelmişler ve haber yapıyorlar" tweetiyle anlattı.

22.16 Polisin, Gezi Parkı’na attığı gaz bombaları sonucu çok sayıda çadır alev aldı.

22.17 Gazi Mahallesi’nde on binlerce kişi, otobanın trafiğini kesti, yürüyüşe geçti.

22.20 Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nde halk toplanmaya başladı.

22:20  Divan Otel'in alt katı acil müdahale merkezi olarak kullanılmaya başladı. İlaç ve tıbbi malzemenin mevcut olduğu bildirildi.

22.24 Çağdaş Hukukçular Derneği, yarın saat 12.30'da Çağlayan Adliyesi C Avlusu’nda buluşarak, C Kapısı’nda avukatlara yönelik saldırıyı protesto edecek.

22.26 Polis, Harbiye’deki binlerce kişiye çok sert müdahale ediyor.

22:30 Ntv spikeri Oğuz Haksever canlı yayına konuk olarak aldığı İstanbul Üniversitesi Öğretim üyesi Fatmagül Berktay'ı tersliyor. Berktay'ın Gezi Parkı'na müdahale ediliyor sözlerine "Hayır yok öyle birşey" diyerek bastırdı. Berktay Cnn İnternatiol'ın yayınını hatırlatınca ise "TAbi tabi çok objektif yayın yaparlar zaten" dedi. Berktay demokrasilerde böyle tablolar olmaz deyince ise öyle demeyelim diye çıkıştı...

22. 41 Çarşı Harbiye'de direniyor. Polis kontrol edemiyor, ortalık savaş alanına döndü. Sıraselviler Caddesinde toplananlar "Hükümet İstifa" sloganları atıyorlar!

23.00 Polis, Elmadağ Caddesi üzerinde biriken kalabalığa gaz bombaları fırlatıyor. Kitle, sloganlar atmayı sürdürüyor.
 
23:02: Günlerdir sert çatışmaların yaşandığı Gaiz Mahallesi'nde halkın otobanı kaparatak yürüyüeş geçtiği bildirildi.

23:08: Odatv: İnsan Hakları Derneği, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne "Olağanüstü Hal" başvurusunda bulundu.

23:10: Taksim'den canlı yayının ı sürdüren CNN Int'l muhabiri: Şu an Türkiye'den bircok insanin kendi medyalarina guvenmedikleri icin bizi izlediklerini biliyoruz.

23:15: CHP milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu ve Gürsel Tekin Gezi Parkı'na geldi. Milletvekillerinin geceyi parkta geçirmesi bekleniyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
TAM 39 YIL ÖNCE...12 Eylül 2019
CHP; YÜZ YILLIK ÇINAR09 Eylül 2019
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR'DE İSRAF 05 Eylül 2019
EGE'DE DEPREM...08 Ağustos 2019
BAYRAMDA YİD PROJELER HARİÇ TOPLU TAŞIMA VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ...07 Ağustos 2019
İMAMOĞLU METROYU İNCELEDİ...30 Temmuz 2019
SURİYELİ GERÇEĞİ...24 Temmuz 2019
İSPARK'DA İSTİFA ÖNCESİ İHALE...19 Temmuz 2019
DARBE ÜSTÜNE DARBE...12 Temmuz 2019
BAYRAMLARDA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ...11 Temmuz 2019
ESENLER OTOGARI İSPARK'A...11 Temmuz 2019
MECLİS'TE YEMEĞE ZAM...05 Temmuz 2019
ERDOĞAN AKSU; 2 TEMMUZ 93, MADIMAK…02 Temmuz 2019
ESENLERLİ KIBRIS GAZİLERİNE BERAT...25 Haziran 2019
SAĞANAK YURDU VURACAK...21 Haziran 2019
TRABZONU HES VURDU...20 Haziran 2019
GEZİ'YE TAKSİM KAPATILDI...01 Haziran 2019
ERDOĞAN AKSU; İBB KAYNAKLARI ÇARÇUR...25 Mayıs 2019
Yanardağ: Çarşının Karışacağı Bir Seçim...20 Mayıs 2019
BURASI TRABZON (1) DUYGU SAĞIROĞLU VE BİTMEYEN YOL16 Mayıs 2019
AKSU; PİS YEDİLİ…10 Mayıs 2019
İLKYAZ, BAŞLANGIÇ YAZI...03 Mayıs 2019
1 MAYIS KUTLANDI...01 Mayıs 2019
Esenler Esnaf Odası İstihdam Paneli25 Nisan 2019
BÜYÜK TAŞINMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ...07 Nisan 2019
İSTANBUL'DA YOLLAR KAPALI...24 Mart 2019
GÖKSU KAYBETTİ, BASIN KAZANDI...13 Mart 2019
ERDOĞAN AKSU; BU 8 MART UNUTULMAZ...11 Mart 2019
BENZİNE GECE ZAMMI11 Mart 2019
ERDOĞAN AKSU; DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN…07 Mart 2019
İNCE İNCE KAR YAĞACAK...23 Şubat 2019
"Pazarcılar; Biz Tanzim satıştan daha ucuza satarız..." 16 Şubat 2019
ERDOĞAN AKSU YORUM; HANEDAN SALTANAT KAYIĞINDA...08 Şubat 2019
ERDOĞAN AKSU; 24 OCAK...24 Ocak 2019
ÖZER AİLESİNİN ACI GÜNÜ 26 Aralık 2018
DEMİR AĞLARLA ÖRDÜK...16 Aralık 2018
YENİ YÖNETMELİK GAZETECİLERİ HEDEF ALIYOR...16 Aralık 2018
TREN KAZASI15 Aralık 2018
Esenler’de Dünya Engelliler Günü...03 Aralık 2018
AZAR TOPLUMU...20 Kasım 2018
İDO İÇ HAT SEFERLERİNİ DURDURUYOR...20 Kasım 2018
ESENLER BELEDİYE BAŞKANI'NDAN GAZETECİ TÜRKOĞLU'NA MÜDAHALE...14 Kasım 2018
ATATÜRK ESENLER'DE ANILDI10 Kasım 2018
EBEDİ BAŞKOMUTAN...07 Kasım 2018
ANADOLU CUMHURİYETİ...27 Ekim 2018
YENİ VALİ; ALİ YERLİKAYA 27 Ekim 2018
ÇOCUKLAR ŞEHRİN GÜLLERİDİR...25 Ekim 2018
YAS GAZETECİ YAS...22 Ekim 2018
ESENLER KAYMAKAMLIĞI AFET TATBİKATI...18 Ekim 2018
"EKİMON"...10 Ekim 2018
YAZARIMIZ GÜLTEN DOĞRUYOL İNCESU'DAN “MENDİL” ÖYKÜ KİTABI…09 Ekim 2018
M. KEMAL ERDEMOL BİRGÜN'DEN AYRILDI, CUMHURİYET'E GEÇTİ...29 Eylül 2018
REİS BAŞKANLARI UYARDI...16 Eylül 2018
YARIM ÖMÜR 12 EYLÜL’DE YAŞANMAZI YAŞAMAK...12 Eylül 2018
Usta’dan “Uygulama İmar Değişikliğine” İtiraz22 Ağustos 2018
ESENLER’E MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI…24 Temmuz 2018
MECLİSTE İLK KAVGA...24 Temmuz 2018
ESENLER'DE 100 FOTOĞRAFLA 15 TEMMUZ SERGİSİ14 Temmuz 2018
DEMİRDEN KORKMA GÜNLERİ 09 Temmuz 2018
ÇORLU'DA TREN FACİASI...09 Temmuz 2018
2 TEMMUZ DOKSAN ÜÇ, ELLİ SEKİZ MADIMAK…02 Temmuz 2018
CUMHURUN REİSİ MÜBAREK OLSUN…28 Haziran 2018
MİTİNGLER, KIRMIZI KARANFİL VE GÜVERCİNLER…20 Haziran 2018
SEÇİM YASAKLARI ÖNCESİ EN SON ANKET AÇIKLANDI…13 Haziran 2018
DİSK; ‘15-16 Haziran’ın ışığında ülkemize sahip çıkacağız!’13 Haziran 2018
PİAR ANKETİ; MİLLET İTTİFAKI MECLİSİ ALIYOR...11 Haziran 2018
‘SAHUR SİYASETİ’NE BULAŞANLAR İLE BULAŞMAYANLAR…10 Haziran 2018
KASKET, FES VE MİLLET KIRAATHANESİ…09 Haziran 2018
CHP ESENLER ‘DÖRT İMAR TADİLİ’NİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR…08 Haziran 2018
ESENLER KAYMAKAMI ŞAHİN, ŞOFÖRLER ODASI’NI KABUL ETTİ…07 Haziran 2018
YSK SİSTEMİ AÇILDI...02 Haziran 2018
GÖLGELERİN EFENDİSİ SİYASETİ VE SEÇİMLER…01 Haziran 2018
SON ANKET BIÇAK SIRTI...29 Mayıs 2018
SURİYELİLERE KİMLİK KARTI İDDİASI...29 Mayıs 2018
İNCE'DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR...28 Mayıs 2018
MUHARREM İNCE ZİRVEDE...26 Mayıs 2018
O KANUNLARI CUMHURBAŞKANI ONAYLADI...18 Mayıs 2018
ESENLER'E 'RAMAZAN DİRİLİŞTİR' KONSEPTİ...14 Mayıs 2018
Birlik Mahallesi Eski Muhtarı Şemsettin Çelik Vefat Etti...14 Mayıs 2018
ANA VE ‘VALDE MEKTEBİ’ ÇOCUĞU ‘PERTEV’…13 Mayıs 2018
Muhtarlardan Siyasi Partilere Ziyaret...10 Mayıs 2018
AYDIN ÇIKMAZI VE SEÇİM…08 Mayıs 2018
SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA...02 Mayıs 2018
SAVAŞ GİBİ B1R MAYIS...02 Mayıs 2018
1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Türkiye Programı... 30 Nisan 2018
FELEK ŞAŞIRTAN GÜNLER VE ERKEN SEÇİM…27 Nisan 2018
CUMHUR İTTİFAKI 46,9...26 Nisan 2018
Bayrakçı; “16 yıl sonra Erdoğan'ın mağlup edilebileceğini düşünüyorum”25 Nisan 2018
"BUGÜN 23 NİSAN, NEŞE DOLUYOR İNSAN”…22 Nisan 2018
BÖLÜKBAŞI; YAŞASIN DEMOKRASİ...19 Nisan 2018
ESENLER'DE ÇIFIT ÇARŞISI KERMESLER19 Nisan 2018
SEÇİMLER 24 HAZİRAN'DA...18 Nisan 2018
ANKETLER İKİNCİ TURU İŞARET EDİYOR...17 Nisan 2018
​MARMARA ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKESİ OKÇULAR VAKFI’NA…17 Nisan 2018
Tekstilkent'te Genel Kurul Vardı...02 Nisan 2018
ESENLER RUMELİLİLER KONGRESİ 1 NİSAN’DA…20 Mart 2018
GÜRSEL TEKİN; " ŞEHRİNİZE, EKMEĞİNİZE, AŞINIZA SAHİP ÇIKIN..."19 Mart 2018
​“ESENLER GÜNDEM” YAYINDA11 Mart 2018
ESENLER BELEDİYESİ'NDEN SURİYELİ KADINLARA TÜRKÇE KURSU...02 Mart 2018
İSKİ SONDURAK'TA...26 Şubat 2018
Yalçınkaya “Üretim Faktörlerini Satıyorlar...”25 Şubat 2018
CHP ESENLER, ÇOCUK İSTİSMARINI PROTESTO ETTİ...22 Şubat 2018
ÜNAL BAŞKAN ESENLERDEYDİ...21 Şubat 2018
SÖZ VE BELGE21 Şubat 2018
ERBAKAN HOCA 3 MART'TA ANILACAK...15 Şubat 2018
ESENLER'DE SİNEMA VE TİYATRO15 Şubat 2018
ESENLER RUMELİLİLER KIŞ KONSERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…05 Şubat 2018
ZEYTİN DALINA DESTEK02 Şubat 2018
Gazeteci Uğur Mumcu'nun 25. yıl dönümü...24 Ocak 2018
​YAVAŞ; YAVUZ SELİM MAHALLESİ %65’E YAKLAŞTI…23 Ocak 2018
GÖKTEPE ANILDI...09 Ocak 2018
​HOŞGELDİN 2018; EKİM YILI DİKİM YILI, GÜLE GÜLE… 30 Aralık 2017
PROJE 'BİZ ANADOLUYUZ'05 Aralık 2017
​BEKÇİ SÖZLÜ SINAVINA GİRİŞ BELGESİ DAĞITIMI30 Kasım 2017
AFET KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI30 Kasım 2017
ÖĞRETMENLER İÇİN CHP'NİN TALEPLERİ24 Kasım 2017
YEŞİL ALANA DİNİ TESİS24 Kasım 2017
GEZİCİ; "AKP VE MHP'NİN %51'İ YAKALAMASI ZOR..."21 Kasım 2017
ESENLER'DE OĞUZ-1 UYGULAMASI...16 Kasım 2017
ESENLER'İN ÇÖPÜNDE ÇETELEŞME...16 Kasım 2017
​ATATÜRK ŞARKILARLA ANILDI… 13 Kasım 2017
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISI...13 Kasım 2017
MADENCİLERİ PARA CEZASI...09 Kasım 2017
ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ BAŞVURULARI 8-22 KASIM’DA01 Kasım 2017
​RUMELİLERDEN CUMHURİYET MEVLİDİ…01 Kasım 2017
Gazetecilerden Cumhuriyet Gençlerine Plaket30 Ekim 2017
Sedat Erdem Şenbağlar Derneği Yeni Başkanı 30 Ekim 2017
FEHMİ İLHAN KORKUTTU...30 Ekim 2017
ZİRVE ESENLER TAMAMLANDI...24 Ekim 2017
ESENLER'DE KÜLTÜR SANAT YENİ SEZON05 Ekim 2017
İBB BAŞKANI UYSAL...28 Eylül 2017
KILIÇDAROĞLU GİRESUN'DA FINDIK MİTİNGİNE KATILDI...20 Eylül 2017
UTANÇ GÜNLERİ; 6-7 EYLÜL07 Eylül 2017
SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR...06 Eylül 2017
HASAN KOÇ SONSUZLUĞA UĞURLANDI08 Ağustos 2017
ERTEM AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ07 Ağustos 2017
Esenler'de Uyuşturucu Operasyonu31 Temmuz 2017
27 TEMMUZ SEL FELAKETİNİN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ29 Temmuz 2017
Cumhuriyet'e 7 Tahliye... 29 Temmuz 2017
"15 Temmuz'ların yaşanması her zaman olanaklıdır..."15 Temmuz 2017
YANITSIZ SORULAR15 Temmuz 2017
METRİS'TE 15 TEMMUZ PROGRAMI15 Temmuz 2017
90 BİN CAMİİDE IŞIKLAR YANACAK15 Temmuz 2017
ESENLER 544 PARSEL MUAMMASI...04 Temmuz 2017
2 TEMMUZ 199301 Temmuz 2017
ÇÖL SICAKLARI GELİYOR28 Haziran 2017
ADALET BAYRAMI GECİKİNCE…24 Haziran 2017
SOSYALİST ENTERNASYONEL’DEN AÇIKLAMA19 Haziran 2017
YÜRÜYÜŞ 4. GÜNÜNDE...18 Haziran 2017
MİLLETVEKİLİ BERBEROĞLU TUTUKLANDI...14 Haziran 2017
Meclis Üyesi Mustafa USTA’dan Engellilere İftar08 Haziran 2017
ESENLER’DE RAMAZAN LEZZET AYI OLDU…05 Haziran 2017
564. yıl kutlandı...29 Mayıs 2017
ESENLER’DE RAMAZAN… 28 Mayıs 2017
YILDIZ DAVUTPAŞA'YA TAŞINIYOR...23 Mayıs 2017
TÜRKİYE 19 MAYIS'I KUTLADI...19 Mayıs 2017
DÜNYANIN EN EN EN AKILLI ŞEHRİ; ESENLER… 18 Mayıs 2017
ENGELSİZ EĞİTİM PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ14 Mayıs 2017
ESENLER'DE 59 ÜLKEDEN 300 ÖĞRENCİ...08 Mayıs 2017
KARA KÖR KUYU SİYASETİ 08 Mayıs 2017
REFERANDUM MANŞETLERİ...17 Nisan 2017
"Bu referanduma “Hayır, hayır, hayır” 03 Nisan 2017
BÖLÜK; “GÖREV GEREĞİ BİZE SALDIRDILAR…”20 Mart 2017
KAYMAKAM HULUSİ ŞAHİN; “SİZLERİN EMRİNDEYİZ…”20 Mart 2017
“Dur yolcu, Çanakkale Geçilmez…”18 Mart 2017
HELİKOPTER DÜŞTÜ...10 Mart 2017
EĞER YAŞASAYDILAR28 Şubat 2017
MARMARA MEZUNLARINDAN BASIN BİLDİRİSİ17 Şubat 2017
ESENLER’DE BÜYÜK ARAÇ KAOSU…15 Şubat 2017
KAR GELİYOR...10 Şubat 2017
ESENLER NÜFUSU AYNİ KALDI…09 Şubat 2017
KENT KONSEYİ DEPREME KİLİTLENDİ…09 Şubat 2017
SALI PAZARI YENİ YERİNDE...26 Ocak 2017
24 OCAKLARI YAŞAMAMIŞ VE GÖRMEMİŞ OLANLAR BİLEMEZ…24 Ocak 2017
BAŞKAN KAN VERDİ…24 Ocak 2017
BÖYLE OLACAĞI ÇOKTAN BELLİYDİ… 21 Ocak 2017
Memleket 2017’ye Katliamla Girdi...01 Ocak 2017
ESENLERLİ ENGELLİLER DARICA'DA MORAL DEPOLADI...27 Aralık 2016
TERÖR KAYSERİ’Yİ VURDU…18 Aralık 2016
YÜKSEK TİCARETLİLER TERÖR SALDIRILARINI KINADI…17 Aralık 2016
DİYANETİN CUMA HUTBESİNİ BEĞENMEYEN DİN GÖREVLİSİ…16 Aralık 2016
BOMBALI ARAÇ 90 YILDIR VAR… 15 Aralık 2016
5 SORUDA YOLSUZLUK09 Aralık 2016
ÜZGÜN GÖZLÜ, NUR YÜZLÜ HAYATLAR İÇİN…02 Aralık 2016
BAŞKAN BENLİ'DEN KADINA YÖNELİK ŞİDDET PROTESTOSU...25 Kasım 2016
MALUM TASARI KOMİSYONA GERİ ÇEKİLDİ...22 Kasım 2016
ESENLER HAVAALANI'NDA KENTSEL DÖNÜŞÜM SONRASI HAYAT SORUNLU...14 Kasım 2016
KURTULMUŞ AİLESİNİN ACI KAYBI…10 Kasım 2016
ATATÜRK’Ü ARAMIZDAN AYRILIŞININ 78. YILINDA, SAYGIYLA ANIYORUZ…10 Kasım 2016
ESENLER’DE GECE KANA BULANDI…08 Kasım 2016
ESENLER YAVUZSELİM’DE CUMHURİYET BAYRAMI VE ŞEHİTLER YÜRÜYÜŞÜ…04 Kasım 2016
CUMHURİYET’TEN KAMUOYUNA…01 Kasım 2016
KAYMAKAM ATEŞ’TEN “CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI…26 Ekim 2016
ESDEF MUSTAFA KAPLAN İLE YÜRÜYECEK...24 Ekim 2016
ATATÜRK BÜSTÜ MEYDANIN EN GÜZEL YERİNDE OLMALI VE AYDINLATILMALI..22 Ekim 2016
MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI…19 Ekim 2016
DİYANET DEVLET…13 Ekim 2016
TAM BİR YIL ÖNCE AY KIZILA ÇALMIŞTI...11 Ekim 2016
BAKAN AVCI ESENLER’DE SERGİ AÇTI…10 Ekim 2016
ESENLER’DE İLK AŞURE DAĞITIMI AGD’DEN…10 Ekim 2016
TGC: GAZETELER VE TV KANALLARI KAPATILMAMALI...30 Eylül 2016
YÖN RADYO YAYINI DURDURULDU…30 Eylül 2016
MAHMUTBEY’E SERVET…27 Eylül 2016
ÖĞRENCİLERE DARBE GİRİŞİMİ BROŞÜRÜ…21 Eylül 2016
İLELEBET CHP, ELBETTE CHP…09 Eylül 2016
KURBAN KESİMİNE SERTİFİKA... 06 Eylül 2016
TÜM YURTTA 3 AY OHAL İLAN EDİLDİ…21 Temmuz 2016
ESENLER BELEDİYE MECLİSİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI...19 Temmuz 2016
DARBE GİRİŞİMİNDE 208 ŞEHİT, 1491 YARALI...18 Temmuz 2016
22 SAATLİK DARBE GİRİŞİMİ…17 Temmuz 2016
ERDOĞAN AKSU YAZDI; KARA CUMA…16 Temmuz 2016
EN KARANLIK GECE…16 Temmuz 2016
ATATÜRK HAVA LİMANI DIŞ HATLARINDAKİ SALDIRIYA YAYIN YASAĞI…29 Haziran 2016
İSTANBUL YÜKSEK TİCARET, GENEL MERKEZİ 41. KONGRESİ…28 Haziran 2016
YÜKSEK TİCARET GENEL MERKEZİ 41. KONGRESİNİ YAPACAK…22 Haziran 2016
BAYRAM TATİLİ 9 GÜN...09 Haziran 2016
TURGUT KAZAN; “BÖYLE BİR DÖNEM GÖRMEDİM…”06 Haziran 2016
ALTAY; “ESENLER’DE BÖYLE BİR EKSİKLİK VAR VE BİZ DE DUYARSIZ KALAMAYIZ”06 Haziran 2016
ALTUN’LARIN ACI GÜNÜ…04 Haziran 2016
TARİHİ IŞITAN ANTİEMPERYALİST RUH…19 MAYIS KUTLU OLSUN...18 Mayıs 2016
Sosyal Doku Esenler'de Meydanı Boş Buldu16 Mayıs 2016
Ünal,“Tarih Hayallerini Gerçekleştirenleri Yazar...”18 Mayıs 2016
NİSAN AYI İCRAAT RAPORU…13 Mayıs 2016
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN…09 Mayıs 2016
MAYIS AKŞAMLARI VURUR CANEVİNDEN...05 Mayıs 2016
TÜRKİYE’DE 1 MAYIS…02 Mayıs 2016
İL İL 1 MAYIS PROGRAMLARI…30 Nisan 2016
ESENLER ŞEHİDİNİ UĞURLADI...24 Nisan 2016
"23 NİSAN, TASA DOLUYOR İNSAN”…22 Nisan 2016
1 MAYIS TAKSİM'DE...15 Nisan 2016
DİN GÖREVLİLERİ ESENLER'DE BULUŞTU...07 Nisan 2016
ÖZDAMAR AİLESİNİN ACILI GÜNÜ...06 Nisan 2016
TAKSİM YASAK...07 Nisan 2016
ESENLER’İN “BİNDE YEDİSİ” ARANAN ŞAHIS…06 Nisan 2016
ERDEM AİLESİNİN ACI GÜNÜ30 Mart 2016
İSTANBUL ORDULULAR OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI… 30 Mart 2016
İSTANBUL'A ÇAMUR YAĞDI...24 Mart 2016
İSTİKLAL’DEKİ PATLAMA DÜNYA BASININDA, TÜRKİYE’DE YAYIN YASAĞI…19 Mart 2016
ŞEHİT AİLELERİ VE YAKINLARINA GECE…18 Mart 2016
USTA; "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"18 Mart 2016
SAKA; “ŞİMDİ KENETLENME ZAMANIDIR” 18 Mart 2016
ÇOCUKLARA ALTERNATİF EĞLENCE; UÇURTMA MÜZESİ15 Mart 2016
SANAL UYARI…17 Mart 2016
ANKARA…14 Mart 2016
YAYIN YASAĞI14 Mart 2016
ESENLER ORTOPEDİK ENGELLİLERİ KİTAP FUARINDA…08 Mart 2016
ESENLER’DE BİNDE 3,3 ORANINDA ARANAN KİŞİ DOLAŞIYOR...05 Mart 2016
BAYRAMPAŞA ÇEVİK KUVVET’E SİLAHLI SALDIRI…03 Mart 2016
BELEDİYEDEN STK’LARA PROJE YAZMA EĞİTİMİ…01 Mart 2016
ÖZGÜRLER...26 Şubat 2016

KÖŞE YAZARLARI
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ARŞİV
..
SİZ DE YAZIN-YAYINLAYALIM!
HABERE DEĞER "ESENLER VE ÜLKE" YE DAİR KONULARI,GERÇEKLERİ,  
yerelgazeteci@hotmail.com,
esenlertime@hotmail.com,

E-MAİL ADRESLERİNDEN
GAZETEMİZE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ...
EN ÇOK OKUNAN
Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
FOTO GALERİ
RADYO

TAKVİM
BU GÜNKÜ GAZETELER
FACEBOOK-BEĞEN
HABERLER